Lidé se kterými

Spolupracuji

Více hlav víc ví! Vybrat si pro spolupráci silný tým je základ úspěšné terapie. Každý z nás je odborník na konkrétní problematiku. Tam, kde znalosti jednoho končí, tak druhý může nabídnout široké spektrum dalších řešení. Velice si vážím spolupráce se všemi uvedenými partnery a těším se na další společné projekty!

MUDr. Aneta Králová – Když se spojí kombinace lékařského vzdělání, lásky ke sportu a čisté duše, tak vznikne jedinečná kombinace. Aneta je vášnivá lektorka jógy a skvělá lékařka se zaměřením na rehabilitaci dospělých i dětí.

www.anetakralova.cz

Mgr. Markéta Škudrnová – Každý máme ve svém životě a práci nějakého průvodce. Pro mě se jím stala Markéta, která mi postupně odkryla krásy dětské fyzioterapie a různé pohledy na ní. Společně vytváříme uvedené semináře a vzájemně se učíme novým věcem i pohledům.

www.detska-fyzioterapie.com

Maria Froydová – Doslova srdeční záležitost! Moje maminka, úžasná, silná a tvůrčí žena, která svým projektem oživuje psanou korespondenci. Ručně vyráběná přání, kousek umění, který si můžete poslat do svých domovů. Z rehabilitačního hlediska je psaní a malba výborným tréninkem pro zlepšení jemné motoriky ruky.

www.mariasmail.cz

KP Clinic  –  Pro mou práci potřebuji klidné a pěkné prostředí. Zázemí s úžasnými lidmi jsem našla v KP Clinic. Pokud se chcete přestat léčit a máte zájem se konečně uzdravit, pak mohu jedině doporučit biorezonanci, plazmový generátor či detoxikaci pod taktovkou KP Clinic.

www.cpklinic.cz

Association of Czech Snowsports Instructors – I výborní sportovci občas potřebují zrehabilitovat. Spolupráce se skvělými lektory lyžování, kteří pro vás organizují kurzy lyžování/snowboardingu/telemarku v ČR i mimo ni, ale i semináře zaměřené na zimní přípravu či prevenci zranění.

www.acsi.cz

TheraGym – Takhle by podle mě mělo vypadat moderní pojetí fitka. Nejenom, že si zamakáte, ale hlavně si zacvičíte zdravě a funkčně. Pro ty co si chtějí dát do těla, ale i pro všechny co řeší bolesti či poúrazové stavy. V tréninku se využívají základní cviky s vahou vlastního těla, ale i pomůcky jako TRX, Bosu, Valslide, Aquahit, Kettlebell, TheraBandy apod.

www.theragym.cz

Balance Centrum – Všichni víme, že naše tělesné bolesti jsou často jen projevem pochroumané psychiky a problémů, které řeší každý z nás. Proto se s Mgr. Jana Kastnerová snažíme o celostní přístup ke každému z Vás. Jen tak můžeme dosáhnout nejlepších výsledků a nejlepší pomoci.

www.balancecentrum.cz

Mgr. Michael Havlík – Malé svaly v hlavě nevidíme, ale i ty se dají posilovat. Řídí vše co děláme. Progress a potenciál je ve Vašich rukou a nebo můžete mít parťáka, který má kompetence a dostane z Vás to nejlepší.

www.michaelhavlik.cz

© Copyright 2020 - Judita Lyerová www.juditalyerova.cz