Náš tým

Jmenuji se Zuzana Jarošová a jsem zakladatelkou Fit Rodinky. Protože ale zastávám motto více hlav víc ví, založili jsme společně s těmi nejlepšími tým, který je tu pro vás.

Vybrat si pro spolupráci silný tým je základ úspěšné terapie. Každý z nás je odborník na konkrétní problematiku. Tam, kde znalosti jednoho končí, tak druhý může nabídnout široké spektrum dalších řešení.

Na koho se můžete těšit?

fyzioterapeutka a zakladatelka fitrodinka.cz

Mgr. Zuzana Jarošová

Ve své praxi se věnuji pohybové terapii jak dětí, tak dospělých. V rámci zájmu o zpřístupnění možnosti terapie vice lidem jsem od tohoto roku zavedla i skupinové lekce, které jsou vedeny zkušenými fyzioterapeuty. Pro ty z vás, které zajímá širší rozsah vybraných témat jsme připravili praktické semináře a přednášky.

fyzioterapeutka

Mgr. Veronika Kloudová

Jmenuji se Veronika Kloudová. K fyzioterapii mě přivedla láska ke sportu, zdravému životnímu stylu a pohybu obecně. Má profese se tak stala i mým koníčkem. Absolvovala jsem magisterské studium fyzioterapie na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

pohybový terapeut

Jan Krigl

Pracuji s dospělými klienty, kteří mají sedavé zaměstnání (kdo ho dnes nemá…), ale i sportovci. Především běžci, volejbalisty a gymnasty, jelikož  tyto sporty jsou součástí mého života, především distanční běh. Radím jim, jak si jednoduchými cviky mohou sami pomoci ke zmírnění potíží, se kterými se potýkají.

© Copyright 2020 - Judita Lyerová www.juditalyerova.cz