Náš tým

Jmenuji se Zuzana Havlíková a jsem zakladatelkou Fit Rodinky. Protože ale zastávám motto více hlav víc ví, založili jsme společně s těmi nejlepšími tým, který je tu pro vás.

Vybrat si pro spolupráci silný tým je základ úspěšné terapie. Každý z nás je odborník na konkrétní problematiku. Tam, kde znalosti jednoho končí, tak druhý může nabídnout široké spektrum dalších řešení.

Na koho se můžete těšit?

fyzioterapeutka a zakladatelka fitrodinka.cz

Mgr. Zuzana Jarošová – Havlíková

• fyzioterapeut pro děti i dospělé
• praxe 12 let v ambulantním, nemocničním i soukromém provozu
• nemocničním i soukromém provozu
• lektorka seminářů
• spolupráce se sportovními týmy a kluby

fyzioterapeutka

Mgr. Veronika Kloudová

Jmenuji se Veronika Kloudová. K fyzioterapii mě přivedla láska ke sportu, zdravému životnímu stylu a pohybu obecně. Má profese se tak stala i mým koníčkem. Absolvovala jsem magisterské studium fyzioterapie na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

pohybový terapeut

Jan Krigl

Pracuji s dospělými klienty, kteří mají sedavé zaměstnání (kdo ho dnes nemá…), ale i sportovci. Především běžci, volejbalisty a gymnasty, jelikož  tyto sporty jsou součástí mého života, především distanční běh. Radím jim, jak si jednoduchými cviky mohou sami pomoci ke zmírnění potíží, se kterými se potýkají.

fyzioterapeutka

Karolína Ptáková

Od počátku studií mě to táhlo k dětem a svoji první stáž jsem absolvovala v Dětské nemocnici v Brně. Po ukončení studií v roce 2011 jsem nastoupila do Fakultní nemocnice v Motole, kde pracuji na dětské rehabilitaci. Věnuji se, jak ambulantním pacientům, od miminek až po puberťáky, tak lůžkovým pacientům. V rámci lůžkového provozu docházím na hematoonkologické oddělení, specializuji se na děti s hemofilií. Od roku 2015 působím jako lektor DNS metody. V rámci výuky spolupracuji s Českou asociací dětské jógy. Józe se věnuji i ve svém volném čase.

© Copyright 2023 - Judita Lyerová www.juditalyerova.cz