Mgr. Zuzana Jarošová

Počátky mého studia, které souvisely s problematikou pohybového aparátu začaly už na gymnáziu, kdy jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurz a stala se lyžařskou instruktorkou. Již tehdy se na mě obraceli kamarádi či členové rodiny s různými problémy a bolestmi. Pomocí masáže se dalo mnoho zlepšit, ulevit, ale vadilo mi, že nejsem sama sobě ani ostatním schopna odpovědět na otázku, proč daný problém vzniká.

Proto jsem se rozhodla navázat studiem fyzioterapie na vysoké škole. Studium naplnilo má očekávání a já věděla, že je to obor, kterým se chci zabývat. Již při studiu jsem měla nejen povinnou, ale i vlastní praxi a díky tomu i tu nejlepší zpětnou vazbu – od svých klientů. Díky přibývajícím zkušenostem se mi daří pomáhat čím dál více lidem a to je pocit k nezaplacení. Mezi mé největší studijní zážitky patří studium thajských masáží přímo v thajském Chiang Mai či půlroční studium v holandské Bredě se specializací dětské fyzioterapie.

Nyní pracuji ve FN v Motole, na oddělení dětské fyzioterapie, což je pro mě opravdu obohacující a smysluplné. Ale protože mám ráda pestrost své práce, tak v soukromé praxi se věnuji terapii jak dětí, tak i dospělých.

Motto: „Ať už si myslíš, že něco dokážeš či že něco nedokážeš..vždycky budeš mít pravdu.“ H.Ford

© Copyright 2020 - Judita Lyerová www.juditalyerova.cz