Napsali o nás

Není lepší zkušenost, než ta osobní. I tak věřím, že reference od klientů, kteří u mě byli jsou velmi důležitým faktorem při rozhodování.  Byli jste spokojeni s mými službami nebo pro mne máte nápady ke zlepšení? Vaším názorem pomůžete ostatním při rozhodování a mně k tomu, abych mohla služby neustále zlepšovat. Předem děkuji za vaše postřehy.

6 komentářů
 1. Maria
  Maria says:

  Kdyby každý ke své profesi přistupoval jako Zuzi Jarošová, bylo by na světě krásně! Milá, empatická, profi, veselá – už to samo o sobě pomáhá. Už několikrát mi pomohla kineziotapingem i radou, jak cíleně cvičit doma. A věřte, když se člověk zakousne a systematickému cvičení věnuje 10 minut denně, dějí se zázraky.
  Díky Zuzi 🙂

 2. Michal
  Michal says:

  Jako amatersky, ale velmi aktivni triatlonista potrebuji opravdu profesionalni peci osobne i pripadne na telefonickych konzultacich. Zuzka se o me stara dlouhodobe naprosto uzasne spojenim jeji profesionality a lidskeho pristupu. ocenuji predevsim osobni peci a starost o moje zdravi a dalsi sportovni rozvoj.

 3. Šárka
  Šárka says:

  Zuzka se nám stará o naše dvě děti a kdo máte děti víte, že je často těžké svěřit někomu vlastní děti do péče, když se navíc jedná o zdraví. Ale Zuzce je svěřuji naprosto bez obav, naopak velmi ráda :o). Obě děti udělaly neuvěřitelný posun. A ještě k tomu je Zuzka velmi milá, vždy usměvavá, vše vysvětlí, na vše odpoví a s dětmi to náramně umí! Děkujeme!

Reagovat na článek

Chcete se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář

© Copyright 2023 - Judita Lyerová www.juditalyerova.cz