REZERVACE TERMÍNŮ PRAKTICKÝCH SEMINÁŘŮ A PŘEDNÁŠEK

PRAKTICKÉ SEMINÁŘE A PŘEDNÁŠKY

Všechna data seminářů a přednášek získáte rozkliknutím tlačítka „VŠECHNY SEMINÁŘE A PŘEDNÁŠKY“, kde máte k dispozici termíny.

Při rozkliknutí jednotlivých kurzů se vám zobrazí podrobnější informace o pořádané akci a příp. rezervační formulář, pomocí kterého se můžete přihlásit.

Pro závazné přihlášení je třeba vyplnit rezervační formulář. Po odeslání formuláře obdržíte potvrzující email, ve kterém naleznete platební údaje. Po přijetí platby vám bude zasláno potvrzení a pozvánka na přednášku/seminář. Závazné přihlášení na přednášku/seminář je podmíněno předešlým uhrazením kurzovného. V případě, že máte zájem o uspořádání přednášky/semináře v jiném termínu či na jiném místě (firma, jiné město, sportovní akce), tak se mě, prosím, neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Máte dotaz?

Volejte na číslo
+ 420 605 513 241

nebo pište prostřednictvím kontaktního formuláře přímo zde.

Podmínky návštěv

Podmínky platby/ rušení rezervací:

Vážení klienti,

pořádek dělá přátele a proto zde uvádím několik bodů, které je dobré vědět před návštěvou individuální lekce, skupinového cvičení či seminářů. Prosím, pochopte, že níže uvedené podmínky vznikly na základě situací, které se opakovaně stávají. Rušení termínů na poslední chvíli blokuje možnost návštěvy dalším zájemcům a plýtvá můj čas, což je to nejdražší co v životě máme.

Děkuji za pochopení.

Přednášky a praktické semináře:

Rezervace termínů a platba probíhá přes rezervační systém a dále se řídíte informacemi zasílanými emailem

– přednášky a praktické semináře se hradí předem, na základě zaslané faktury, nejpozději 14 dní před uskutečněným kurzem

– při pozdějším přihlášení řeště, prosím, celou situaci přímo se mnou

– zrušení termínu 14dní předem = 0% storno poplatku, zrušení termínu 7dní předem 50% storno poplatku, zrušení termínu méně než 7 dní předem = 100% storno poplatku

– rezervovaný termín můžete přenechat nějakému náhradníkovi, kterého ovšem sháníte vy

© Copyright 2018 - Judita Lyerová www.juditalyerova.cz