Přednášky

Přednášky shrnují teoretické informace na daná témata. Ideální je návaznost přednášky Dětská noha I. na praktický seminář Dětská noha II. Přednášky jsou vhodné pro laickou veřejnost.

Jak probíhají přednášky?

Teoretické přednášky vám shrnou nejnovější poznatky z učebnic, studií, ale hlavně z praxe. Cílem je podat strukturovaný přehled o dané problematice tak, aby se navazující praktické semináře mohly opřít o již vysvětlená fakta a zbylo tak více času na trénování.

Nabídka přednášek

Souhrnné informace o přednáškách získáte rozkliknutím tlačítka „MÁM ZÁJEM O PŘEDNÁŠKU“, kde máte k dispozici i objednací formulář, pomocí kterého je možné se na přednášku přihlásit.

teoretická přednáška

Kinesiotaping I.

Teoretická přednáška shrnuje problematiku kinesiotapingu. Budou vysvětleny jednotlivé techniky lepení, stavy, kdy tejp využít a kdy se mu naopak vyhnout. Ukážeme si, jak vybrat správný tejp. Popsána bude i správná aplikace tejpu a jeho sundavání. Vhodná je návaznost na praktické semináře Kinesiotaping II – dolní končetinaKinesiotaping III – trupKinesiotaping IV – horní končetina.

Pro koho je seminář určen? Tato přednáška je vhodná pro laiky, maséry i fitness trenéry. Podmínkou pro absolvování praktických seminářů je účast na této přednášce.

Termín konání: nový termín již brzy

Kapacita: 20 osob

Doba trvání: 3-4 hodiny

Cena: 490 Kč

teoretická přednáška

DĚTSKÁ NOHA I.

Teoretický úvod do vývoje dětské nohy. Na semináři se dozvíte, jak je dobré dětskou nožku ovlivňovat/neovlivňovat v průběhu vývoje. Kdy je vhodné zakoupit první boty a jak je vybrat? Diskuze o trendu barefoot a pro jaké dítě je/není vhodný. K čemu lze využít kinesiotaping v rámci vývoje a korekce dětské nohy? Plochonoží a vložky do bot.

Pro koho je seminář určen? Pro všechny, které zajímá téma dětské nohy a jak lze podpořit zdravý vývoj chodidla. Pro ty, kteří již nějaký problém s nožkami řeší.

Termín konání: nový termín již brzy

Kapacita: 20 osob

Doba trvání: 2-3 hodiny

Cena: 500 Kč

Další semináře a přednášky, které doporučujeme

přednáška

Psychomotorický vývoj

Seminář, který Vás provede pohybovým vývojem vašeho miminka od narození až do období samostatné chůze.

Lektor: Mgr. Markéta Škudrnová

praktický seminář

Handling

Tento praktický seminář je určen pro všechny, kteří budou o miminko pečovat. Doporučuji seminář navštívit už v době těhotenství.

Lektor: Mgr. Markéta Škudrnová

© Copyright 2023 - Judita Lyerová www.juditalyerova.cz