Praktický seminář KINESIOTAPING IV. – HORNÍ KONČETINA

Datum a čas
30/10/2017
16:00 - 19:30

Místo konání
Barbar Gym&Therapy
Slévačská 36
Praha – Hloubětín

Kategorie


Popis události

Praktický seminář, kde se naučíte zatejpovat nejčastější problémy, se kterými se setkáváme na horních končetinách. Budeme se věnovat bolestem ramenních kloubů, problematice karpálních tunelů, tenisových & golfových loktů, zánětů šlach, aj. Součástí kurzu je praktický nácvik jednotlivých technik na sobě či ostatních kurzistech. Materiál (kinesiotape, nůžky k zapůjčení, dezinfekce) a skripta jsou součástí ceny kurzu. Pro účastníky bude možné zakoupit tejpy NASARA pro vlastní účely za akční cenu 170,- Kč.

Praktické semináře Kinesiotaping II-IV lze absolvovat v různém pořadí, nezávisle na sobě. Podmínkou pro účast na praktických seminářích Kinesiotaping II-IV je absolvování teoretického základu Kinesiotaping I.

Pro koho je seminář určen? Tato přednáška je vhodná pro laiky, maséry i fitness trenéry.

Kapacita: 16 osob

Doba trvání: 3-4 hodiny

Obsahuje: Vstup na seminář, malé občerstvení, skripta.

S sebou: Pohodlné oblečení, přezutí, nůžky

Místo konání: V prostorách Barbar Gym&Therapy, Slévačská 36, Praha – Hloubětín. O místě konání vás budeme informovat předem.

Jak funguje rezervace? Pro závazné přihlášení je třeba vyplnit rezervační formulář níže. Po odeslání formuláře obdržíte potvrzující email, ve kterém naleznete platební údaje. Po přijetí platby vám bude zasláno potvrzení a pozvánka na přednášku/seminář. Závazné přihlášení na přednášku/seminář je podmíněno předešlým uhrazením kurzovného.

Rezervace termínu

Rezervace jsou uzavřeny.

0 komentářů

Reagovat na článek

Chcete se připojit k diskusi?
Neváhejte přispět!

Napsat komentář